Email: kamieniarstwo.anko@wp.pl Telefon: 783 635 661 lub 504 232 114

Kamieniarstwo Anko

Zakład 'Kamieniarstwo ANKO' NAJWIEKSZA EKSPOZYCJA NAGROBKÓW

Kamieniarstwo Anko

Zakład 'Kamieniarstwo ANKO' NAJWIEKSZA EKSPOZYCJA NAGROBKÓW

O NAS

 


 

NASZA FIRMA

Jesteśmy bezpośrednim producentem wyrobów z kamienia naturalnego, a wszystkie produkty wytwarzamy w naszym zakładzie dlatego dajemy Państwu gwarancje najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest produkcja nagrobków i grobowców, ale specjalizujemy się również w produkcji blatów kuchennych, schodów, parapetów, kominków, tarasów oraz wiele innych wykonywanych na życzenie klienta.

W ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu pewne i szybkie usługi. Dbamy również o estetykę naszych wyrobów dokładnie i skrupulatnie realizujemy wymagania klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej.

Oferujemy realizację łącznie z dowozem i montażem, wysokiej jakości materiały oraz różnorodność i kolorystykę granitu, szeroki wybór wyrobów, także na specjalne życzenie klienta.

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY:

 

 

Do produkcji pomników nagrobnych nie używamy oflisów, a pomniki wykonujemy wyłącznie z płyt pozyskiwanych w wyniku przecinania przez nas bloków granitowych, więc możemy bardzo dokładnie wyselekcjonować materiał na nagrobek.

Oflisy

To skrajne części bloku, które z jednej strony są surowo-łupane, a z drugiej po pile lub tarczy. Stanowią produkt otrzymany w wyniku przecierania bloków i brył kamiennych.

Nie pastujemy pomników, nie ściemniamy sztucznie, nie nasączamy chemią kamieniarską podnosząc na krótki czas (najwyżej pół roku) walory estetyczne granitu, ponieważ wszelkie te działania mają charakter maskujący zły dobór surowca i złe wykonanie poleru.


Galeria w Cisownicy: